KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8838542
nr 883 8542
Sigge Bergström
(1880-1975), Sverige
Blandteknik, Sigge Bergström (1880-1975), monogramsign. 1904, 24x19
Sigge Bergström, född 1880, död 1975, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 mars 2014
kl 18:59:50
100 kr
200 kr
400 kr
Sigge Bergström
Läs mer om Sigge Bergström